UCUZ BİLGİSAYAR, FAKAT EN İYİSİ OLSUN

Diyebiliriz ki çoğu müşterilerimiz bilgisayar alırken; ” ucuz fakat en iyisi olsun ” istemekte. Kim istemez ki. Böyle bir olanak var mı? Aslında Türkiye’miz de sektörün bu soruya cevabı evet olmaktadır. Fakat tüketici gözü ile bakıldığında bu cevap alınamamaktadır. Çünkü o kadar seçenek var ki. 

Bu makalemiz de Atom Bilişim’in bu konu hakkında, müşterisine nasıl destek olduğunu açıklayacağız. Bir bilgisayara ihtiyacınız var ve bütçenize en uygun, en iyisini almak için araştırmaya başladınız. Bir gün de harcasanız, bu araştırmanıza, günün sonunda eğer tam olarak donanımsal bilginiz yok ise aklınızın iyice karıştığını görürsünüz.

Genelde bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımıza sorarız, onlarında vereceği cevaplar kişiden kişiye değişecektir. Size bir sürü bilişim firması ismi verilecektir. Her birine girip tek tek fiyat karşılaştırmanız eğer stokda yoksa muadilini bulmanız olası. Fakat bu sizin hedeflediğiniz ürün mü? 

İşte biz bu aşamada işin ehline güvenmek zorunda kalıyoruz. Atom bilişim ikinci elde bile garanti vermekte, müşterilerin en uygun fiyat ile o üründen alınabilecek en üst dercede verimi hedeflemektedir.

Ülkemizde döviz kurunun çok hızlı değişim gösterdiği bu günlerde, dün almayı planladığınız bilgisayar bugün farklı bir fiyatla karşınıza çıkabiliyor. Birçok firma internetten satış yaptığı ürünler için belirlediği saatler içerisinde daha uygun fiyat verdiğini iddia etmekte. Birçoğunda da olmayan ürünleri listelemekte fakat aradığınızda size muadili ürün satışı yapılmaya çalışılmakta.

Atom Bilişim, garantisini verdiği sıfır yada ikinci el tüm bilgisayar ve cevre birimlerinin, en uygun fiyatla satılmasını, kendi kar marjlarının dip oranlarla vermeye bağlıyor. Bayi sistemine dahil ettiği bayilerinide bu şekilde örgütleyerek ülke ekonomisine destek vermeyi hedefliyor. Bu sayede sürümden kazanıyor.

Ucuz bilgisayar, evet vardır. Fakat sizin için en uygunumudur bu soruyu, satış danışmanınız cevaplandırabilir. Hatta alım öncesi isteklerinizi yazılı olarak da belirtirseniz sonrasında delil olarak da kullanıp cihaz değişikliği talep edebilirsiniz.

Siz, size lazım olan bilgisayarı, kullanacağınız alanları tanımladıktan sonra listeleyip, sonrasında fiyat listesinde en uygun olanı seçerek yapmanızı tavsiye ediyoruz. Zira Ferrari’yi alıp dağda kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Hep paranız hemde cihazınız telef olmasın.

Share This:

Post Author: murat demirhan

Bir Cevap Yazın