TOPTAN BİLGİSAYAR ALMA REHBERİ

Günümüzde birçok kurumsal firma, bilgisayar donanım ihtiyaçlarını kiralayarak sağlamaktadır. Bu uygulamanın firmalar açısından karlılığı görüldüğünden beri küçük firmalar da aynı yöntemi kullanmaya başladılar.

Atom Bilişim, bir adım ileri giderek 2. el bilgisayar ve bilgisayar donanımında satış işlemlerinde kiralamaya da yer vermeye başladı. Bu amaçla yurt içi ve dışından toplanan marka pcler isteyen firmalara kiralanabilmekte ve/veya toptan satılması istenen donanımlar satın alınmaktadır.

Burada en başta amaç bir taşla 3 kuş vurmaktır. Biraz açalım konuyu. Firmalar dönem sonunda daha fazla donanımsal teknolojiye ihtiyaç duyduklarında ellerinde ki demirbaşları değiştirmeleri gerekmektedir. Bu genelde firma adına ciddi mali açık oluşturmaktadır. Çünkü ikinci elde cihazlarını ölü diye tabir dilen fiyatlarla satabilmektedirler. Birinci olarak Atom Bilişim toptan bilgisayar ve donanım alımında en uygun fiyatı vermektedir.

İkinci olarak bu satılan donanımları almak isteyen nihayi tüketiciye tüm testleri olumlu biten bu ürünler yine en uygun fiyatlarla kazandırılmaktadır.

Üçüncü artı ise devletimize. Yeni donanım alınmak zorunda kalınmadığı için yurt dışına döviz çıkışı yapılmamasıdır.

Önümüzde ki dönemde, toptan bilgisayar alımı programına, toptan cep telefonu ve tablet alımıda (toptan mobil cihaz alımı) ekleyecek olan Atom Bilişim hem tüketiciye hemde devletimize bu proğram ile tam destek verme sürecini büyütecektir.

Bu amaçla tüm ürün alım ve satış kanallarını iyileştirmektedir. Sizlerinde bu program ile ilgili soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Share This:

Post Author: murat demirhan

Bir Cevap Yazın